Advertising
Advertising
Cod galben de caniculă pentru 29 de județe, până duminică - Zonele lovite de temperaturi de foc - HARTA

Foto cu caracter ilustrativ / Profi Media
Scris deRealitatea.NET
Publicat26 aug. 2022, 10:50
Actualizat26 aug. 2022, 10:54
SursăANM
Meteorologii au emis vineri o avertizare Cod galben de caniculă valabilă până duminică în 29 de județe din țară. Potrivit ANM, sunt vizate județele Maramureș, Satu Mare, Sălaj, Bihor, Arad, Timiș, Caraș-Severin, Mehedinți, Gorj, Vâlcea, Dolj, Argeș, Olt, Dâmbovița, Teleorman, Prahova, Giurgiu, Ilfov, Călărași, Ialomița, Constanța, Tulcea, Brăila, Buzău, Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău și Iași.
Citește și
- 23:28Discuții aprinse în culise. Mesajul dur primit de Benjamin Netanyahu de la Donald Trump
- 23:02Mohammad Murad, lecție de management pentru partidele politice: „În AUR sunt peste 40 de oameni din business. În USR și PNL sunt doar 5-6”
- 21:57Schimbare radicală la cumpărarea telefoanelor în UE: Ce vor conține noile etichete obligatorii
- 21:20Croissant preferat de copii, retras din magazine. Produsele conțin un fragment de metal
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























