Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf. Scandal URIAȘ în ARABIA SAUDITĂ

Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf. Scandal URIAȘ în ARABIA SAUDITĂ
Ziarul Al-Jazirah solicita autoritatilor sa intervina si sa-i pedepseasca pe cei vinovati, dupa ce Laurentiu Reghecampf a fost alergat prin aeroport de un grup de suporteri entuziasti, scrie ziare.com.
"Conducerea lui Al-Hilal l-a primit mizerabil pe antrenorul Laurentiu Reghecampf. Este o rusine fara precedent pentru sportul din Arabia Saudita, antrenorul fiind nevoit sa fuga de fani in stanga si in dreapta. Parca era o cursa de atletism in Aeroportul International King Khaled", a scris sursa citata.
Totodata, ziarul arab a mai solicitat ca oficialii aeroportului din Riadh sa fie pedepsiti aspru.
Mai multe, pe ziare.com.
Citește și:
- 08:45 - La Materia che Vive: Viggo Tailoring Spring Summer 2026
- 23:58 - Horoscopul banilor pentru săptămâna 27 aprilie – 3 mai 2026. Două zodii dau lovitura, în timp ce trei zodii învață să mai strângă cureaua
- 17:42 - Horoscopul săptămânii 27 aprilie – 3 mai 2026. Zodiile care dau lovitura la final de aprilie: bani, iubire și răsturnări de situație
- 14:59 - Desert rapid cu pișcoturi, cremă de vanilie și glazură de ciocolată. Fără coacere, rapid și delicios
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














