Imagini spectaculoase din FCSB - Hapoel Beer Sheva, surprinse de realitatea.net

FCSB s-a calificat în 16-imile Ligii Europa, în urma remizei de pe Arena Naţională cu Hapoel Beer Sheva, scor 1-1, în etapa a patra a Grupei G a competiţiei. Fotoreporterul realitatea.net a surprins inclusiv golul marcat de Florinel Coman.

VEZI AICI IMAGINILE!

Florinel Coman a deschis scorul în minutul 31. El a profitat de o neînțelegere a fundașilor adverşi, a driblat portarul și a înscris în poarta goală (foto jos)

Hapoel a egalat în minutul 37, atunci când Ben Sahar a înscris din apropiere, după o "foarfecă" a lui Miguel.