Adrian Mutu a fost victima unei farse la o emisiune tv în Italia - VIDEO

Adrian Mutu a fost victima unei farse la o emisiune tv în Italia - VIDEO
Starul Fiorentinei, Adrian Mutu, a fost victima unei farse la un post de televiziune din Italia.
Adrian Mutu a fost invitat la o emisiune sportivă, unde a făcut cunoştinţă cu un infractor român, căpitan al echipei de fotbal dintr-un penitenciar, Adrian Pascu. La finalul emisiunii, Mutu a făcut o poză cu presupusul infractor, apoi a plecat spre maşină.
Când să se urce în maşină, Mutu a fost oprit de poliţişti. Aceştia i-au spus fotbalistului că sunt în căutarea infractorului român care a evadat şi că bănuiesc că el are legătură cu acest caz.
La controlul maşinii lui Mutu, surpriză! "Infractorul" era ascuns în portbagaj!
Ca scenariul să fie întregit, "infractorul" se ruga de fotbalist să îl ajute să scape de poliţişti, spunându-i că are mulţi bani în România şi că îl va ajuta şi el.
Discuţiile dintre fotbalist şi "infractor" au continuat câteva minute, timp în care Mutu încerca să îi convingă pe poliţişti că nu are nicio legătură cu acesta.
În cele din urmă, realizatorii emisiunii pun capăt farsei, iar Mutu respiră uşurat.
Citește și:
- 23:58 - Horoscopul banilor pentru săptămâna 27 aprilie – 3 mai 2026. Două zodii dau lovitura, în timp ce trei zodii învață să mai strângă cureaua
- 23:51 - Netanyahu afirmă, după o discuție cu Trump, că are „libertate de acțiune” în Liban
- 23:47 - Kremlinul tună și fulgeră, după noul pachet de sancțiuni al UE împotriva Rusiei. „Vom lua măsuri de represalii. Acestea vor fi dure”
- 23:39 - Ministerul Dezvoltării a alocat aproape 147 de milioane de lei pentru 100 de proiecte de reabilitare a clădirilor
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














