Actriţa Heather Locklear a fost arestată

Actriţa Heather Locklear a fost arestată
Actriţa americană Heather Locklear, una dintre vedetele serialului TV "Melrose Place", a fost arestată pentru lovirea unui poliţist şi a unui paramedic, la o săptămână după ce a fost spitalizată pentru o evaluare psihologică întrucât ameninţase că se va sinucide, a anunţat luni site-ul revistei People.
Un membru al familiei actriţei a apelat numărul de urgenţe din Statele Unite - 911 - în noaptea de duminică spre luni şi a transmis operatorului că vedeta era "puternic ameţită", potrivit TMZ, preluat de Agerpres.
Atunci când Poliţia a ajuns la faţa locului, Heather Locklear l-ar fi lovit pe un poliţist care încerca să o separe de familia ei. Apoi, actriţa a lovit şi un paramedic care încerca să o imobilizeze pe o targă.
Vedeta americană, în vârstă de 56 de ani, este în prezent în detenţie, iar cauţiunea ei a fost stabilită la 20.000 de dolari.
Citește și:
- 10:44 - Șase oameni au ajuns la spital, după ce motorul avionului a luat foc. Piloții au oprit aeronava în timpul decolării
- 10:30 - Ana Maria Păcuraru, analiza momentului: De ce nu vor iranienii să se așeze la masa negocierilor. Încep să se vadă rupturi în interiorul regimului de la Teheran
- 10:04 - O femeie de 77 de ani a fost salvată în Ucraina cu ajutorul unui robot
- 09:33 - Scandal diplomatic după incendiul de la Crans-Montana: Elveția cere Italiei să plătească spitalizarea cetățenilor săi
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














